Month: Sierpień 2018

Fotografia ślubna

Ślub to wydarzenie w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy pamiętać długo, a pamiątki z tego dnia móc pokazać dzieciom i wnukom. Najprostszym rozwiązaniem, aby uwiecznić ową chwilę jest oczywiście dobry fotograf.

Na co zwrócić uwagę?
Przede wszystkim powinniśmy przejrzeć portfolio potencjalnego kandydata. Obecnie w sieci funkcjonuje wiele portali, na których firmy fotograficzne oraz tzw. freelancerzy prezentują swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Fotograf z polecenia
Jest to tyle dobre rozwiązanie, że zazwyczaj mieliśmy już okazję zobaczyć prace owej firmy np. na weselu koleżanki. Wiemy zatem czego się spodziewać, a przy okazji możemy podpytać znajomą o efekt pracy – w szczególności wykonanie pamiątkowego albumu czy czas realizacji zlecenia.

Jakie rodzaje zdjęć?
Standardowo fotografia ślubna Poznań obejmuje: sesje narzeczeńską, przygotowania do ceremonii w domu, ślub w kościele, przyjęcie weselne i sesje narzeczeńską (zazwyczaj wykonywaną w późniejszym terminie). Z serii wykonanych zdjęć otrzymujemy album – wersję elektroniczną oraz tradycyjną. Oprócz tego, możemy zlecić fotografowi wykonanie innych dodatkowych gadżetów jak np. zdjęć wielkoformatowych do wydruku czy przygotowanie specjalnego kolażu najciekawszych fotografii z wesela.

Ceny
Ceny usług fotograficznych w zależności od tego na jaką ofertę się zdecydujemy mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych.
Sprawdź też ofertę: kamerzysta na ślub Poznań.

Centrum reklamy – jak sobie dorobić

centrum reklamy to portal, który pozwoli dorobić ci trochę pieniędzy. Rejestracja jest dziecinnie prosta. Musisz mieć ukończone 13 lat. Od niepełnoletnich wymaga się zgody rodzica lub opiekuna. Po Rejestracji otrzymujemy bonus w wysokości 1,50 zł. Obecnie na stronie zarejestrowanych jest około 180 tysięcy użytkowników
Jak zacząć zarabiać ?
Do wyboru jest kilka opcji:
czytanie płatnych e-maili, które przychodzą na twoją pocztę, oglądanie płatnych reklam, udział w ankietach, przez program partnerski lub po prostu płatne klikanie. Minimalna kwota za każde zadanie to 1 grosz. Kwota, którą możesz wypłacić za pomocą przelewu lub doładowania na telefon to 30 zł.
Jest także możliwość kupienia reklamy. Dostępne są opcje płatności przez SMS, zarobionymi pieniędzmi na centrum reklamy, lub też przelewem. Na stronie są organizowane konkursy na najlepszych polecających serwis użytkowników, w których można wygrać wysokie nagrody pieniężne. Ciekawą opcją jest także oferty refundowane. Dzięki temu dostaniemy kilka procent zwrotu za kupioną rzecz na podanych portalach. Ponadto centrum reklamy posiada własne oferty na allegro. W ofercie znajdziemy pozycjonowanie poznań lub dodawanie wejść na stronę. Dzięki temu strona klienta będzie bardziej popularna.